ДОБИЈТЕ 10% ПОПУСТ
НА ВАШАТА ПРВА НАРАЧКА

Ламинат Oak Siena

420.00 ден

Додај во корпа

Ламинат Oak Trevi

420.00 ден

Додај во корпа

ТЕРЕНСКИ кога ќе се спои изведувачкиот тим и маркетингот... резултат #лавкомерц во East Gate 💪
✨✨✨ BOEN 

Доколку сте љубител на подови од природно 🌳 дрво кои даваат чувство на топлина во Вашиот дом, тогаш трослојниот паркет од Норвешкиот производител #BOEN, модел OAK HONEY е вистинскиот избор за Вас

➡Димензии: 14х138х2200
➡Спојување: #5G клик
️➡Површински третман: Live Natural Oil

Квалитет во твојот дом
#лавкомерц
💥💥💥 FAUS 

#FAUS ламинатите покрај тоа што се ламинати од ✔највисока АC6 класа
✔100% водоотпорни, погоден за кујна и бања
✔антибактериски ослободен од формалдехиди
✔ОГНООТПОРЕН 💥
Поради третманот што ја добива даската во неговиот производствен процес, подовите на #FAUS се сертифицирани како Euroclase Bfl-s1 
(EN13501-1). Сертификат за отпорност при ПОЖАР.
Сертификат што ги прави ЕДИНСТВЕНИ и СООДВЕТНИ за средини со висок ризик на запаливост, како што се бара во Техничкиот законик за градење (CTE).

Единствени на пазарот само во #лавкомерц
✨FAUS

Единствени увозници за ПРЕМИУМ Шпанскиот бренд од највисока AC6 класа #FAUS 
НАДОПОЛНУВАЊЕ на нови залихи и ВЕДНАШ ДОСТАПНИ количини

https://www.lavkomerc.mk/faus-laminatni-podovi/

Квалитет во твојот дом
#лавкомерц
🔥🔥🔥 #BOEN 

НАДОПОЛНУВАЊЕ на нови залихи и ВЕДНАШ ДОСТАПНИ количини од трослојниот паркет модел PLANK од Норвешкиот производител #BOEN 
Eдинствени увозници за Македонија👌

Квалитет во твојот дом
#лавкомерц @boenflooring
✨ LVT Progressive House #TARKETT

Иновативно подно решение со природен изглед 
Модел MICHAIL 1220x200,8x4,40mm
✔ Под со состав на ГУМА И КАМЕН
✔ Tекстура ДРВО
✔ Трајност и отпорност на АБЕЊЕ 
✔ 100% Водоотпорен (отпорен на влага)
✔ ЕКОЛОШКИ производ ПОГОДЕН за 100% ДЕЗИНФЕКЦИЈА
✔ АКУСТИЧЕН ПОД  30% ПОМАЛИ шанси за ПОВРЕДА ПРИ ПАД
*** ОДЛИЧЕН ПРОИЗВОД за резиденцијални објекти, хотели, хостели,...

Квалитет во твојот дом 
#лавкомерц
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени