ДОБИЈТЕ 10% ПОПУСТ
НА ВАШАТА ПРВА НАРАЧКА

Ламинат Oak Siena

420.00 ден

Додај во корпа

Ламинат Oak Trevi

420.00 ден

Додај во корпа

Топло добредојде☕️

Единствено кај нас #лавкомерц Струмица
✨OAK ESPRESSIVO WHITE✨

Вашата семејна куќа 🏡 или викендица може да има под од 💯% природно дрво, трослоен паркет модел 
OAK ESPRESSIVO WHITE 14x209x2200mm, 5G клик систем, со природна завршница Live Natural од норвешкиот производител #BOEN 📌цена 3350ден.м2

Единствено кај нас #лавкомерц 

https://www.lavkomerc.mk/product/trosloen-parket-boen-oak-vintage-white-espressivo/
✨OAK VIVACE NATURAL✨

Семејна куќа 🏡 200м2 во природно дрво, трослоен паркет модел OAK Vivace Natural 14x215x2200mm, 3 strip Live Natural од норвешкиот производител #BOEN 
📌цена 1790ден.м2

Единствено кај нас #лавкомерц
🔥🔥🔥BOEN 

НАДОПОЛНУВАЊЕ на нови залихи и ВЕДНАШ ДОСТАПНИ количини од трослојни паркети на Норвешкиот производител #BOEN @boenflooring 

Единствено кај нас #лавкомерц
🔥FAUS
Нова димензија на уредување на Вашата канцеларија, деловен објект, дом. Водоотпорен и огноотпорен модел на ламинат ROBLE NOIR од Шпанскиот производител #fausflooring со димензија 1182x395x8мм, 100% водоотпорен со доживотна гаранција 

Единствено кај нас #лавкомерц
⚡⚡⚡ПРЕМИУМ ТРОСЛОЈНИ ПАРКЕТИ⚡⚡⚡

Твој СТИЛ..Твој ПОД
Трослојни паркети од Норвешкиот производител #Boen , 14мм дебелина, 5G клик систем на спојување, финиширани со природни брендирани масла и лакови 

Единствено кај нас #лавкомерц
На врвот

КОШНИЧКА 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени