ДОБИЈТЕ 10% ПОПУСТ
НА ВАШАТА ПРВА НАРАЧКА

Ламинат Oak Siena

420.00 ден

Додај во корпа

Ламинат Oak Trevi

420.00 ден

Додај во корпа

НАЈДОБРОТО го одбира НАЈДОБРОТО💪

Оптика #DIOPTRA во избор на  100% водоотпорниот и огноотпорен безвременски модел на Versailles Sahara ламинат од Шпанскиот производител #FAUS за најновиот објект во трговскиот центар East Gate. 
Монтажа од страна на високо обучен сертифициран тим на #лавкомерц 

Ви благодариме на изборот и долгогоришната доверба.
💥Монтажа на ламинат AQUA PRO 

Објект Кафе ланч бар  RUSSIA со 
Австрискиот производител #KAINDL модел OAK EPIC APULIEN на лепење сo докомпонентен лепак SIGOL од Италијанскиот производител #CHIMIVER 

✔1290 x 193 x 12.0 mm 
✔33/AC5
✔ 90% дрво
✔ погоден за подно греење и ладење

https://www.lavkomerc.mk/product/laminat-kaindl-oak-oak-epic-apulien/ 

#лавкомерц
✨KAINDL AQUA PRO ✨

Високо КВАЛИТЕТНИ 100% водоотпорни ламинати 💧💦💧 од Автрискиот производител 🇦🇹 #KAINDL  од највисока AC5/33 класа погодни за подно греење и ладење, 90% дрво 🌳

https://www.lavkomerc.mk/product-category/kaindl-aqua-pro-12-mm/

Квалитет во твојот дом
#лавкомерц
#KRONO 

Безвременска комбинација на старо со ново од Германскиот производител 🇩🇪 #kronofloring во колекцијата на Vintage Classic и моделот 
OAK Red River Hickory
✔ 10x192x1285mm
✔ 33/AC5
✔ погоден за подно греење и ладење 
✔ гаранција на долготрајност и издржливост
📌 цена 850ден.м2

https://www.lavkomerc.mk/product/laminat-krono-vintage-classic-red-river-hickory/

Квалитет во твојот дом
#лавкомерц
На врвот

КОШНИЧКА 1

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени