ДОБИЈТЕ 10% ПОПУСТ
НА ВАШАТА ПРВА НАРАЧКА

Ламинат Oak Siena

360.00 ден

Прочитај повеќе

Ламинат Oak Trevi

360.00 ден

Прочитај повеќе

💧💧💧 FAUS 

Трендовски класичен дизајн на ламинат од Шпанскиот производител #FAUS Во својата MASTERPIECES колекција го има безвременскиот модел BOHO CHEVRON, ВЕДНАШ ДОСТАПЕН во нашите салони во Скопје и Струмица.
✔ 100% водоотпорни
✔ AC6 највиска класа на ламинат 
✔ 8мм дебелина
✔ ОДЛИЧЕН за подно ГРЕЕЊЕ и ладење 

Kвалитет во твојот дом
#лавкомерц
💧💧💧 FAUS 

Шпанскиот производител #FAUS во својата RETRO колекција го има моделот Vintage Tile. Најуметничкиот дизајн од хидраулични плочки инспирирани од креациите на Барселона од 18век.
✔ 100% водоотпорни
✔ AC6 највиска класа на ламинат 
✔ 8мм дебелина
✔ поставување во БАЊА и КУЈНА
✔ ОДЛИЧЕН за подно ГРЕЕЊЕ и ладење 
@fausintflooring 

Kвалитет во твојот дом
#лавкомерц
✨BOEN ✨

НАДОПОЛНУВАЊЕ на нови залихи и ВЕДНАШ ДОСТАПНИ количини трослоен паркет од Норвешкиот производител #BOEN 
Eдинствени увозници за Македонија👌

Квалитет во твојот дом
#лавкомерц @boenflooring
💥ЦРН ПЕТОК -10% на ЦЕЛИОТ АСОРТИМАН💥
✨ BOEN ✨

Трослоен паркет од Норвешкиот производител BOEN, модел OAK Jazz 3-Strip Live Matt дрвен под направен од даб кој ја носи фасцинантната убавина и разновидност на природата во вашиот дом
✔️ 100% природно дрво
✔️ димензија 13x215x2200mm
✔️ 5G клик систем
✔️ погоден за подно греење и ладење
✔️ лесен за одржување со средства од BOEN и EMSAL 
📌 Цена / ПРОМОЦИЈА од 2600ден.м2 на 2150ден.м2

https://www.lavkomerc.mk/product-category/proizvodi/odrzuvanje/sredstva-za-odrzuvanje/

Квалитет во твојот дом
#лавкомерц
На врвот

КОШНИЧКА 1

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени