Лав Комерц - Квалитет во вашиот дом!

ДОБИЈТЕ 10% ПОПУСТ
НА ВАШАТА ПРВА НАРАЧКА

Ламинат Oak Siena

360.00 ден

Додај во корпа

Ламинат Oak Trevi

360.00 ден

Додај во корпа

🤔 Каков тип на изолација е најдобра за вашиот под? 

Доколку поставувате под во вашиот нов објект или планирате реновирање, покрај изборот на идеален под, важно е да размислувате за изолацијата и внимателно да го одберете типот на изолација која ќе ја поставите.

Подлогите за изолација со различни дебелини имаат за цел да обезбедат поголема топлинска, звучна како и хидроизолација во просториите. 

Покрај термичката и звучната изолација, овие материјали се поставуваат под подовите за да се постигне корекција на било какви нерамнини и вашиот под да изгледа совршено.

❗Нашата термо звучна изолација со дебелина од 3mm или 5mm значително ќе ви обезбеди поголема топлинска изолација, особено доколку поставувате под на приземје или над простории кои не се греат и звучна изолација, особено во згради каде таа е особено важна за мирот и комфорот на сите жители. 

Погледнете повеќе на линкот: 
👉 https://bit.ly/3HWFfhX

Контактирајте нè за повеќе инфомрации:
📞 02 30 74 278 / 071 290 220
📩 prodazbaskopje@lavkomerc.mk
📣 Празничната промоција продолжува - 35% попуст на прекрасната колекција на теписи ВОНО.

Богата колекција на теписи кои целосно освојуваат со својот префинет и елегантен изглед. 

❕Комбинација од исклучително мек полипропилен и бел полиестер спакуван во модерни и класични дизајни. 
❕Даваат 3Д ефект кој ќе го направи просторот богат и впечатлив, а искуството незаборавно.

Теписите од колекцијата ВОНО целосно освојуваат со својот софистициран изглед.

Погледнете ја целата колекција на линкот:
👉 https://bit.ly/3zZoj80

Контактирајте нè за повеќе инфомрации:
📞 02 30 74 278 / 071 290 220
📩 prodazbaskopje@lavkomerc.mk
Врвно квалитетни медијапански лајсни со боја и ефект на дрво кои одговараат на сите типови на паркети, ламинати и ПВЦ подови. 

Со својата длабочина од 18mm овозможуваат доволна покриеност на празнините меѓу ѕидот и подот. Лесно се монтираат на монтажен клип и се обложени со фолија во дрвен дезен.

✔️ Модерен изглед
✔️ Издржливи и отпорни на гребење
✔️ Голем избор на декори
✔️ Достапни во различни димензии

Посете ги нашите продажни салони и одберете од широката палета на бои и завршни обработки. 
👉 https://bit.ly/3rbSg0v

Контактирајте нè за повеќе инфомрации:
📞 02 30 74 278 / 071 290 220
📩 prodazbaskopje@lavkomerc.mk
📣 Не пропуштајте - 35% попуст на прекрасната колекција на теписи ADRIA погодни за внатрешна и надворешна употреба. 

🎨 Одберете го вашиот омилен тепих од разновидната и модерна палета на бои и дезени. 

❕Изработени според највисоките стандарди за квалитет, основата на теписите е направена од полипропиленска лента наместо јута, што ги прави отпорни на влага и сонце. 
❕Гарантираат постојан и непроменет изглед во текот на неколку сезони,трајност и лесна одржливост. 

Погледнете ја целата колекција на линкот:
👉 https://bit.ly/3r4DoRy

Контактирајте нè за повеќе инфомрации:
📞 02 30 74 278 / 071 290 220
📩 prodazbaskopje@lavkomerc.mk
🤔 Која е предноста на еластичните подови и каде се поставуваат?

❕ Еластичните подови се меки и флексибилни, ценовно прифатливи, издржливи, едноставни за користење и нудат безброј можности за користење и дизајн во ентериерот во кој што се поставени. 

Процесот на инсталација е поедноставен, во споредба со процесот на инсталација на други подни решенија.
✔️ лепак ✔️ loose-lay ✔️ click-system

Флексибилноста и еластичноста на овие подови овозможува сечење во формата која што е потребна, со што се заштедува од трошење на екстра материјал за да се пополнат тешко достпаните места. 
Еластичните подови се целосно изработени од природни материјали, анти-алергенски, био-разградливи и безбедни за околината. 

❣️ Колекцијата Progressive House еластични подови на реномираниот производител Tarkett е стил на модерен динамичен простор. Палетата од повеќе дизајни со текстура на природно дрво, ќе ви овозможи да креирате оригинален ентериер. 

Практично и функционално решение кое совршено ќе се вклопи во секој простор.

✔️ Состав на гума и камен со природен изглед на дрво
✔️ Трајност и отпорност на абење
✔️ 100% водоотпорен
✔️ Безбеден и еколошки - 100% дезинфекција
✔️ Погоден за подно греење и ладење

Погодни за резиденционални и деловни објекти, болници, аптеки, образовни објеки, сали и сл. 

Одберете ја вашата боја и кликнете на сликата за повеќе детали. 
👉 https://bit.ly/3nje3SX
📣 НЕВЕРОЈАТНА ПРАЗНИЧНА ПРОМОЦИЈА - 35% ПОПУСТ НА СИТЕ ТЕПИСИ!

🎨 Широката палета на модели, бои, дезени, структури, големини и форми на теписи кои нудат безброј опции за интеграција во секој ентериер. Од модерни дизајни кои даваат допир на уникатност на секој простор, до меки дезени за екстремна удобност, комбинации од неколку бои и традиционални дезени, одберете тепих кој ќе внесе нова димензија на радост во вашиот дом.

✔️ Погодни за надворешни и внатрешни простори
✔️ Модерни дизајни
✔️ Отпорни на влага и сонце
✔️ Неверојатно трајни и лесни за одржување
✔️ Погодни за високофрекфентни објекти

Погледнете повеќе на линкот и одберете го вашиот омилен дизајн
👉 https://bit.ly/33fxtRD
Контактирајте нè за повеќе инфомрации:
📞 02 30 74 278 / 071 290 220
📩 prodazbaskopje@lavkomerc.mk
На врвот

КОШНИЧКА 1

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени