Ламинат FAUS Masterpieces

1,670.00 ден /м2

33/АC6, доживотна гаранција за домашна употреба

Серијата Masterpieces има вонвременски трендовски класичен дизајн инспириран од Европските палати од 18 и 19 век. Шеврон, Рибина коска и Версај се највозбудливите создадени парчиња ламинат во палетата на FAUS.

Исчисти
SKU: N/A Категории: ,
Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени