Ламинат FAUS Retro - Lav Komerc

Ламинат FAUS Retro

Димензии 1170.3 x 394 x 8mm

33/АC6, доживотна гаранција за домашна употреба

Ретро колекцијата е инспирирана од уметничките палети и креации на Барселона од 18век.

SKU: S177215 Категории: ,
Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени