Ламинат KAINDL Hickory Chelsea

880.00 ден /м2

Димензија: 1383 x 159 x 10.0 mm

32/AC4 класа, 30год. гаранција

на залиха

Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 1

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени