Продажба!

Ламинат KAINDL Oak Fortress Ashford

799.00 ден /м2-16% Попуст

Димензија: 1383 x 244 x 8.0 mm

32/АC4 класа, 30год. гаранција

на залиха

Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени