Ламинат KRONO Castello Classic – Catalonia Oak

520.00 ден

Класичен изглед со нов дизајн.

Кастело е совршено прилагоден и за модерните и за традиционалните простории, нудејќи низа различни опции за дизајн. Различните декори кои се движат од трендовски до класичен, лесно се чистат и одржуваат и сигурно ќе ви донесат години задоволство!

Димензија: 1285 x 192 x 8 mm

на залиха

Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени