Ламинат KRONO Floordreams Vario – Light Brushed Oak

930.00 ден /м2

Убавите простории заслужуваат убав под. Со Floordreams Vario од Krono Original®, може да се реализираат дури и најамбициозните концепти за дизајн. Совршен избор за комерцијалниот сектор – особено со големи стапки. Бидејќи површината не е импресивна само по својот естетски изглед со привлечни украси, туку и по извонредната издржливост.

Димензија: 12x192x1285mm

на залиха

Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени