Ламинат KRONO Kronofix Classic – Roman Oak

450.00 ден

  • Димензија: 1285 x 192 x 7 mm
  • класа 31/AC3
  • Инхибира раст на бактериите (тестирани бактерии: Staphylococcus aureus)
  • Брз и лесен за нанесување
  • Содржината на пакетот опфаќа 2,47 м²
  • Погоден за подно греење, до максимум. 27 ° С
  • Произведено во Германија со шуми од одржливо шумарство

на залиха

Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени