Ламинат KRONO Мy Art – Misty Plains Oak

1,090.00 ден /м2

MyStyle® MyArt е возбудлива колекција на ламинатни подови, идеална за современи или потрадиционални ентериери. Се одликува со палета на украси од дрво, со дебелина од 12 мм и длабока мат текстура што им дава на стилските штици нежен и рафиниран изглед. Ламинатниот под на MyStyle се добива од шуми што се одржуваат внимателно. Со одговорност кон животната средина и мир во умот на луѓето, производите се широко признаени и сертифицирани со еколошката ознака Blue Angel. MyStyle® ви нуди под со бескомпромисен квалитет и висока отпорност на абење.

Димензија: 1285 x 192 x 12 mm

на залиха

Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени