Ламинат KRONO OAK Super Natural Narow

810.00 ден /м2

Интелегентно решение за подот – Издржливо

Препуштете се на вашиот вкус за првокласно живеење со Titan Prestige. Комбинирање на извонреден изглед со уникатен квалитет на површината и супериорна заштита од статички удари, Титан Престиж ви нуди пријатна палета од силни 14 мм панели во ширина од 157 мм со автентична релјефна или дури рачна изработка. Тоа ви дава можност да го искажете вашето карактеристично чувство за стил, дома или во канцеларија.

Димензија: 1285 x 192 x 8 mm

на залиха

SKU: 8573 тесна даска Категории: , , , ,
Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени