Ламинат KRONO Variostep Classic – Longbow Oak

675.00 ден /м2

Впечатлива естетика на подни плочи.

Колекцијата Variostep Classic не само што го задоволува вашето барање за неспоредлив квалитет и лесна инсталација. Неговите V-жлебови, исто така, создаваат пријатен изглед на оригинален цврст под од тврдо дрво.

Димензија: 1285 x 192 x 8 mm

на залиха

Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени