Ламинат KRONO Vintage Classic Natural Hickory - Lav Komerc

Ламинат KRONO Vintage Classic Natural Hickory

Безвременска комбинација.

Вкусно спојување на старо и ново, подот од Krono Original® Vintage Classic обезбедува совршена основа за возбудливо спротивставување на традицијата и модерноста. Популарниот винтиџ стил одамна е во мода, бидејќи ги отелотворува скапоцените траги на времето, откривајќи ја нивната убавина во делумно рачно завршената естетика. Vintage Classic, Vintage Long и Vintage Narrow подот може да изгледа прекрасно кога се користат заедно во иста просторија, нудејќи стилски изглед во духот на времето.

Димензија: 10 x 192 x 1285 mm

Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени