Силикон Den Braven Acryl-1001D 280мл - Lav Komerc

Силикон Den Braven Acryl-1001D 280мл

Пластично-еластичен силикон на база на акрилни емулзии за внатрешна употреба без мирис

SKU: 2140299 Категории: , ,
Сподели
На врвот
Додадено во листа на омилени