SPC KRONO MOONLIGHT OAK

1,550.00 ден

Вид: СПЦ Подови
Бренд: КРОНО СТЕП
Дебелина: 4 mm
Класа: 32
Гаранција: 15 год.
Водоотпорно: Да
Подногреење: Соодветно
Должина: 1280мм
Ширина: 192мм 

на залиха

SKU: Z198 Категорија:
Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени