TARKETT ModulART Beton Stone Brown - Lav Komerc

TARKETT ModulART Beton Stone Brown

Производ по нарачка.

Димензија  665x665mm плочка

Колекцијата LVT ModulART е модерен дизајн за резеденцијални објекти кој се базира на најновите трендови во керамиката и дрвените подови. Благодарение на модуларноста, се отвара можност за комбинирање на различни дизајни, текстури, формати и бои .

SKU: 257022047 Категории: , ,
Сподели
На врвот
Додадено во листа на омилени