Медијапан лајсни PEDROSS

200.00 ден 420.00 ден

Светските стандарди за уредување диктираат тренд, а клиентите со задоволство ги одбираат… Медијапан бели лајсни од Италијанскиот производител PEDROS со четири различни висини и дизајн совршен декор за Вашиот дом.

Исчисти
SKU: N/A Категории: ,
Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени