24 години на македонскиот пазар

Филозофијата на работењето

Нашите салони

🔥🔥🔥KAINDL 

НАДОПОЛНУВАЊЕ на нови залихи и ВЕДНАШ ДОСТАПНИ количини на Ламинати од Австрискиот производител KAINDL 

Единствено кај нас #лавкомерц
✨АМЕРИЧКИ ОРЕВ✨

Објект во безвременскиот трослоен паркет 
AMERICAN WALNUT 
✔️Дрво: Орев
✔️Завршен слој: лак
✔️Слоеви: 3
✔️Димензија: 14 x 205 x 2400 mm

Единствено кај нас #лавкомерц
✨ПРОМОЦИЈА ✨

Комфор и топлина во Вашиот дом 🏡 со ОАК Georgia, димензија 1383x159x10mm, 32/AC4 погоден за подно греење и ладење, 90% дрво🌳
📌 799ден.м2

Единствено кај нас #лавкомерц

https://www.lavkomerc.mk/product/laminat-kaindl-hickory-georgia/
Нека е честит и вековит Денот на Република Македонија ✨ЧЕСТИТ ИЛИНДЕН✨
✨✨✨ОАК ESSPRESIVO ✨✨✨

Трослоен паркет модел OAK ESPRESSIVO 14x215x2200mm, 5G клик систем, со природна завршница Live Natural од норвешкиот производител #BOEN 📌цена 3350ден.м2

Единствено кај нас #лавкомерц
Топло добредојде☕️

Единствено кај нас #лавкомерц Струмица
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.