Тепих Sintelon – Play kids 48VMM

Teписи за детската соба од колекцијата Play на Sintelon овозможуваат удобен и топол простор за игра, едукација и семејна забава. Колекцијата нуди мноштво дизајни што одговараат на различни чувствителности и интереси на децата и лесно можат да се вклопат во остатокот од внатрешноста на детската соба.

This product is currently out of stock and unavailable.

Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени