LVT или Модулар АРТ – Луксузни винилни плочки

1,155.00 ден

Оди исклучиво на лепење и го има во вид на плочка и дрво ефект.

Димензија 60 x 60 cm и 20 x 120 cm

ОДИ САМО ПО НАРАЧКА

Линк до сите модели

Исчисти
SKU: N/A Категории: ,
Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени