Трослоен паркет Boen 3-Strip OAK Pop Live Matt - Lav Komerc
Продажба!

Трослоен паркет Boen 3-Strip OAK Pop Live Matt

Тип на производ: паркет 3 слоја
Дрво: даб
Оддржување: Live Satin
Димензии: 13x215x2200mm
Монтажа: 5G клик
Подно греење: погоден
Стил: Рустичен
Сертификати: од контролирани извори

Сподели
На врвот
Додадено во листа на омилени