Трослоен паркет BOEN Oak Vivace

1,790.00 ден

Тип на производ: паркет 3 слоја
Дрво: даб
Оддржување: Live Natural oil
Димензии: 14 x 215 x 2200 mm
Монтажа: 5G клик
Подно греење: погоден
Стил: Рустичен
Сертификати: од контролирани извори

на залиха

SKU: EIGL5KTD Категории: ,
Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени