Трoслоен паркет BOEN Oak Espressivo

3,350.00 ден

Тип на производ: паркет 3 слоја
Дрво: даб
Оддржување: Live Pure lacquer
Димензии: 14 x 215 x 2200 mm
Монтажа: 5G клик
Подно греење: погоден
Стил: Рустичен, урбан
Сертификати: од контролирани извори

на залиха

SKU: GBGDZKFD Категории: ,
Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени