BOEN Freshen Oil 1L - Lav Komerc

BOEN Freshen Oil 1L

Boen Oil Freshen up средство за вашите маслени подови во пакување од 1L, оваа формула ја зголемува резистентноста на оштетување и ја прави површината отпорна на нечистотии и подот добива свиленкаст мат сјај.

 

Сподели
На врвот
Додадено во листа на омилени