BOEN Natural Oil 0,75l - Lav Komerc

BOEN Natural Oil 0,75l

Boen Oil Freshen up средство за вашите маслени подови во пакување од 0,75l, оваа формула ја зголемува резистентноста на оштетување и ја прави површината отпорна на нечистотии и подот добива свиленкаст мат сјај.

 

Сподели
На врвот
Додадено во листа на омилени