Трoслоен паркет BOEN Oak Brazilian Brown 3-strip - Lav Komerc
Продажба!

Трoслоен паркет BOEN Oak Brazilian Brown 3-strip

Тип на производ: паркет 3 слоја
Дрво: даб
Оддржување: Live Pure lacquer
Димензии: 14 x 215 x 2200 mm
Монтажа: 5G клик
Подно греење: погоден
Стил: Класичен, урбан
Сертификати: од контролирани извори

SKU: PLGLT3VD Категории: ,
Сподели
На врвот
Додадено во листа на омилени