BOEN Cleaner 1l

800.00 ден

Концентриран раствор за секојдневно чистење на паркет, исто така соодветен за лакирани површини Live Satin, Live Matt и Live Pure.

Употреба: околу 1 литар за 30-50м2.

на залиха

SKU: A504B001 Категории: ,
Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени