BOEN Floor Soap 1l

1,030.00 ден

Течен сапун (концентрат) во 1 литарско пластично шише.

За редовно чистење и оддржување кое не создава заштитен филм.

Не го прави подот лизгав независно од предходниот третман на подот.

на залиха

SKU: A504S001 Категории: ,
Сподели
На врвот

КОШНИЧКА 0

Листа на омилени

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени